خبرهای ویژه

» اخبار فوتبال » گل‌محمدی: ادعای باشگاه برایم غیرقابل هضم است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۴

 کد خبر: 13985

گل‌محمدی: ادعای باشگاه برایم غیرقابل هضم است

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: اولین نفری بودم که از هواداران تراکتور سازی دفاع کردم و تعجب می کنم که چرا باشگاه در آستانه بازی با استقلال علیه من در رسانه ها چنین ادعایی را مطرح کرده است.

 

به گزارش طرفداری ، یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازی که روز گذشته از سوی این باشگاه با جریمه سنگین و عجیبی رو به رو شد در واکنش به جریمه بیست درصدی خودش از سوی باشگاه گفت: خیلی تیم های لیگ برتری حتی قبل از ما حدف شدند. خیلی ها هم به پرسپولیس در تهران باخته و فقط یک تیم موفق به پیروزی و دو تیم موفق به کسب تساوی در ازادی شده اند. با این وجود ما در بازی رفت به رغم کمبود بازیکن و مشکلات در اوج بدشانسی و با اشتباه محرز داوری باختیم و حق مان حتی برد بود و در بازی برگشت در خانه حریف با تعویض های اجباری و یکسری اتفاقات، بد آوردیم؛ هر چند که باید بهتر از این بازی می کردیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه افزود: با این وجود این تصمیمی است که باشگاه گرفته و اگر حرفی هم در قبال آن داشته باشم با باشگاه در میان می گذارم، نه اینکه بیایم و در آستانه بازی حساس با استقلال آن را در رسانه ها مطرح کنم. خوب است یادمان باشد در نیم فصل اول ما محروم از جذب بازیکن بودیم و با وجود جدایی و مصدومیت حداقل با هشت بازیکن تیم در حال تلاش بودیم تا با کمک باشگاه و هواداران از بحران عبور کنیم و توانستیم با جوانگرایی و بازیکن سازی هم از بحران عبور کنیم و هم سرمایه هایی را برای حال و فردای تراکتور پرورش دهیم. یادمان باشد که بنده و همکارانم در نقل و انتقالات با چه هجمه ای از سوی تیم هایی که بازیکنان شان سرباز تراکتور شدند مواجه شدیم و چگونه آماج حملات دیگر مربیان و تیم ها قرار گرفتیم. حالا هم از یک سو جالب است برای اولین بار در فوتبال فقط یک نفر عامل ناکامی در دو بازی تلقی می شود و از سویی خدا را شکر می کنم باشگاه تصمیم گرفته فقط بنده جریمه شوم و اینگونه کادر و بازیکنان تمرکز و روحیه لازم را برای ادامه کار و بازی مهم پیش رو خواهند داشت.

 

گل محمدی درباره اینکه یکی از علل جریمه اش تحقیر تیم محبوب اذربایجان در کنفرانس خبری قبل و بعد از بازی عنوان شده عنوان کرد: خیلی بلد نیستم با جملات بازی کنم و هرگز هم دنبال سواستفاده از احساس هواداران نیستم. براین باورم انها خودشان خوب می توانند مسایل را تحلیل کنند و درباره عملکرد و حرف هایم قضاوت کنند. باز هم تاکید می کنم هواداران پس از سه باخت متوالی تیم با حمایت خود شاهکار کردند و نگذاشتند در این نیم فصل بحرانی تنها بمانیم و ناامید شویم. در مجموع درد دل های زیادی درباره مسایل مختلف دارم. فعلا هم تحت تاثیر این ادعای باشگاه اعتراض های زیادی به من شده. بنده هم درباره عملکردم و اتفاقات و مسایل ُبوجود امده اخیر یک نامه چهار صفحه ای نوشتم که آن را منتشر نکردم، چون آرامش تیم برایم از خودم هم مهمتر است. فقط این را بگویم مصاحبه های بنده موجود است و بر مبنای ان هرگز نمی پذیرم حرفی زده باشم که ذره ای جنبه تحقیر داشته باشد و اولین نفرى هم بودم که از هواداران دفاع کردم، چون براى من هم که از دیار آذربایجان هستم اتفاقات بازی روز جمعه بسیار ناراحت کننده بود. حتی بنده بدلیل اینکه به هواداران تراکتور و تورک ها و اذری ها توهین زیادی شده بود آن را محکوم کردم و به همین دلیل جوی علیه من در بین هواداران پرسپولیس هم ایجاد شد.

وی در ادامه صحبت های خود خاطر نشان کرد: در واقع بعد از من و آن هم در پی اعتراض گسترده هواداران تراکتور بود که باشگاه هم بیانیه داد. بنده هم حسب وظیفه ام از هوادار تراکتور دفاع کردم و آیا حالا منصفانه است که چنین ادعایی مطرح شود و در آستانه بازی هم فضای هواداری نسبت به سرمربی مخدوش شده و تحت تاثیر این ادعا قرار گیرد و هم تمرکز من و تیم دچار مشکل شود. گفتم که من درد دلهای زیادی دارم که در فرصتی مناسب ان را مطرح خواهم کرد، فقط بگویم تعجب می کنم چرا با یک ادعای غیر واقع باید چنین جوی علیه بنده آن هم قبل از بازى حساس مقابل استقلال بوجود بیاید. واقعا باید بدانم باشگاه چرا چنین برداشت و تصوری داشته و چرا چنین ادعایی را مطرح کرده که خیلی برایم غیرقابل هضم است و خیلی هم اثرگذار بوده.

 

یحیی گل محمدی صحبت های خود را با بیان این جملات به پایان رساند: باشگاه خوب می داند بنده با کمال افتخار اعتبار و آبروی فوتبالی ام را در بحرانی ترین فصل تاریخ تراکتورسازی نادیده گرفتم و مسئولیتی را قبول کردم که خیلی ها که ادعای علاقه و تعصب به تراکتور را دارند آن را نپذیرفتند. درباره این مسایل و برخی پشت پرده ها یک دنیا حرف با هواداران عزیز دارم. به هرحال تصورم این بود که باشگاه در آستانه بازی و حداقل تا زمانی که ما اینجا مسئولیت داریم حمایت مان کند؛ اما حالا که این اتفاق رخ نداده انتظار هم نداشتم چنین ادعایی مطرح شود و در این باره باشگاه خود باید پاسخ گوی حواشی ایجاد شده باشد. من صادقانه بگویم انتظار این مسایل را از آقای اجورلو نداشتم و ای کاش اگر مشکلی هم بود درون خانواده حل می شد نه اینکه با طرح آن در رسانه ها در آستانه بازی حرمت ما از بین رفته و تمرکز ما صرف این حواشی شود. بیش از این حرفی نمی زنم و فقط یک چیز را می گویم؛ افتخار می کنم سرمربی تیم بزرگ و پرطرفدار تراکتورسازی هستم و با تمام وجود و بدون توجه به حواشی به کارم ادامه می دهم و تردید هم ندارم که هواداران هم ما را تنها نخواهند گذاشت و تا دقیقه نود بازی با استقلال پرشور و همه جانبه از تیم محبوب خود حمایت خواهند کرد.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار فوتبال , تراکتورسازی , پرسپولیس
ارسال دیدگاه