خبرهای ویژه

» اخبار فوتبال » پنالتی ما مقابل استقلال خوزستان گرفته نشد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۹

 کد خبر: 12311

پنالتی ما مقابل استقلال خوزستان گرفته نشد

پنالتی ما مقابل استقلال خوزستان گرفته نشد

مدافع سایپا در مورد اینکه آیا این تیم می‌تواند مدعی قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا باشد، اظهار داشت: ما تیم خیلی خوبی داریم و سایپا جوان‌های باانگیزه‌ای در اختیار دارد.

پنالتی ما مقابل استقلال خوزستان گرفته نشد


سرویس ورزشی – مدافع سایپا تاکید کرد که این تیم در بازی با استقلال هم دنبال کسب ۳ امتیاز خواهد بود.


به گزارش طرفداری به نقل از فانوس، محمد دانشگر در خصوص پیروزی ۲ بر یک سایپا مقابل استقلال خوزستان گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم. هر دو تیم قبل از این مسابقه ۴ امتیازی بودند و برای برد به زمین آمدند. خدا را شکر ما نمایش خوبی در اهواز داشتیم و بهتر از حریف بازی کردیم. گرمای هوا کار ما را سخت کرده بود ولی بچه‌ها زحمت کشیدند و ۳ امتیاز مهم گرفتیم. یک پنالتی هم به سود ما گرفته نشد، توپ به دست مدافع استقلال خوزستان برخورد کرد که داور آن را پنالتی نگرفت.

مدافع سایپا در مورد اینکه آیا این تیم می‌تواند مدعی قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا باشد، اظهار داشت: ما تیم خیلی خوبی داریم و سایپا جوان‌های باانگیزه‌ای در اختیار دارد. در هر بازی فقط با هدف پیروزی وارد زمین می‌شویم ولی فکر می‌کنم صحبت کردن در مورد سهمیه آسیا یا قهرمانی زود است. باید بازی به بازی جلو برویم و حالا به فکر مسابقه بعدی با استقلال هستیم.

وی عنوان کرد: روز پنجشنبه در بازی با استقلال دنبال کسب ۳ امتیاز خواهیم بود و هدفی جز برد نداریم. امیدوارم بازی زیبایی انجام دهیم و به هدفمان برسیم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار فوتبال , استقلال
ارسال دیدگاه