خبرهای ویژه

» اخبار فوتبال » نفت تهران با این شرایط می خواهد به آسیا برود ؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۸:۱۵

 کد خبر: 11866

نفت تهران با این شرایط می خواهد به آسیا برود ؟!

چندین و چند سال است که مدام چشم و گوش به تصمیم‌ها و خبرهای رسیده از کنفدراسیون آسیا داریم تا ببینیم چه آشی برای ما پخته‌اند. به گزارش ورزش ۱۱ ، تیم‌های غربی نفوذ پیدا کرده به مرکز تصمیم‌گیری فوتبال آسیا چگونه برای ما نقشه می‌ریزند و دائم در این فکرند تا از سهمیه ما […]

چندین و چند سال است که مدام چشم و گوش به تصمیم‌ها و خبرهای رسیده از کنفدراسیون آسیا داریم تا ببینیم چه آشی برای ما پخته‌اند.

به گزارش ورزش ۱۱ ، تیم‌های غربی نفوذ پیدا کرده به مرکز تصمیم‌گیری فوتبال آسیا چگونه برای ما نقشه می‌ریزند و دائم در این فکرند تا از سهمیه ما بکاهند؛ در مقابل ما هم با متوصل شدن به دلایل و استدلال‌هایی که داریم در پی این می‌رویم تا سهمیه‌ها را به هر شکل ممکن حفظ کنیم.

سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را از زیر پای فیل درمی‌آوریم و در اختیار تیم‌هایی می‌گذاریم که اصلاً تعریف درستی از باشگاه ندارند و کوچک‌ترین شباهتی به یک باشگاه حرفه‌ای ندارند. همین فصل پیش با سلام و صلوات و با التماس تیمی از دست رفته را وادار کردیم به خاطر آبروی فوتبال مملکت میدان را خالی نکنند و آخرین بازی خود را برگزار کنند. این اتفاق ما را متقاعد نکرد و انگار قرار است همین ماجرا به شکلی دیگر تکرار شود. روز جمعه که ریخت و قیافه نفت تهران را دیدیم، متأسف شدیم؛ متأسف از این بابت که این تیم با این بضاعت اندک و بدون صاحب قرار است به عنوان نماینده فوتبال باشگاهی ما به آسیا برود؛ تیمی که خوب بود،‌ خوب بازی می‌کرد و شرایط مناسبی داشت و به لحاظ سوءمدیریت به این وضعیت تأسف‌انگیز افتاد.

ما برای تقویت تیم‌های خود اراده‌ای نداریم و این باشگاه‌ها را با دست بسته به مصاف حریفان مایه‌دار و با بضاعت می‌فرستیم، توقع به جا مردم را هم نادیده می‌گیریم. سال به سال این کم‌توجهی و سهل‌انگاری تکرار می‌شود. گاهی ما به میل و اراده خود می‌کوشیم تا این تیم‌ها را تقویت کنیم اما با تصمیم‌های ناشیانه اسباب ضعف آنها را فراهم می‌کنیم. شرایط حاکم بر نفت تصدیق ادعای بالاست و باید فکری برای تیمی کرد که برابر پرسپولیس آمده بود تا بد نبازد اما در طول ۹۰ دقیقه «پخ» به دروازه پرسپولیس نکرد. تصور کنیم این تیم نفت با این بضاعت و این بنیه دفاعی برابر تیمی از باشگاه‌های متمول کشورهای دیگر قرار بگیرد و افتضاح بازی استقلال و العین تکرار بشود، فردای آن روز همه لب به اعتراض می‌گشایند و علم مخالفت برمی‌دارند. بیایید تا آن فاجعه تکرار نشده فکری به حال این نماینده بی‌سر و صاحب بکنیم.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار فوتبال , نفت
ارسال دیدگاه