خبرهای ویژه

» اخبار فوتبال » نصرتی: احساس کردم می‌توانم به نفت کمک کنم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۰

 کد خبر: 11956

نصرتی: احساس کردم می‌توانم به نفت کمک کنم

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع جدید تیم نفت تهران گفت: با اعتمادی متقابلی که بین بنده و درخشان وجود داشت خیلی سریع به توافق رسیدیم و امیدواریم تیم با توجه به شروع بازی‌ها طی روزهای آتی هر چه سریع‌تر شکل بگیرد. به گزارش وبسایت نود ، محمد نصرتی پس از امضای قرارداد با نفت تهران […]

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع جدید تیم نفت تهران گفت: با اعتمادی متقابلی که بین بنده و درخشان وجود داشت خیلی سریع به توافق رسیدیم و امیدواریم تیم با توجه به شروع بازی‌ها طی روزهای آتی هر چه سریع‌تر شکل بگیرد.

به گزارش وبسایت نود ، محمد نصرتی پس از امضای قرارداد با نفت تهران در مصاحبه با وب‌سایت رسمی این باشگاه گفت: پس از صحبت با آقای درخشان به این جمع‌بندی رسیدم که می‌توانم به نفت کمک کنم. نفت نماینده ایران در آسیا است و باید به این تیم کمک کرد. تنها دغدغه من در عقد قرارداد زود بسته شدن تیم با توجه به زمان کوتاهی است که تا شروع لیگ باقی مانده. با اعتمادی متقابلی که بین بنده و درخشان وجود داشت خیلی سریع به توافق رسیدیم و امیدواریم تیم با توجه به شروع بازی‌ها طی روزهای آتی هر چه سریع‌تر شکل بگیرد. امیدوارم بتوانیم لیگ را خوب شروع کنیم.

مدافع جدید نفت در ادامه افزود: ان‌شاالله تیم مشکل خاصی نداشته باشد و شرایط به گونه‌ای پیش برود که مشکلات موجود حل شود و تیم برای رقابت‌های آسیایی آماده شود.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار فوتبال , نفت
ارسال دیدگاه