خبرهای ویژه

» اخبار بسکتبال » سیلی مدیرعامل تیم جنوبی به صورت مربی مهرام!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۴

 کد خبر: 14016

اتفاق عجیب در بازی حساس لیگ برتر بسکتبال

سیلی مدیرعامل تیم جنوبی به صورت مربی مهرام!

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام تایید کرده که در پایان بازی به دلایل شخصی به صورت مربی حریف سیلی زده است!

 

به گزارش طرفداری، روز گذشته در یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر بسکتبال تیم های مهرام و پتروشیمی به مصاف یکدیگر رفتند. در حالی که تیم جنوبی در این فصل هنوز یک باخت هم در کارنامه نداشت، در این مسابقه با یک امتیاز اختلاف مقابل مهرام شکست را پذیرا شد.

 

بلافاصله بعد از بازی اخباری منتشر شد که مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام به صورت سرمربی مهرام سیلی زده است. این موضوع حتی در گزارش زنده رادیویی نیز اعلام شد.

 

یاوری: سیلی زدنم را کتمان نمی کنم!

شاپور یاوری، مدیرعامل باشگاه جنوبی امروز خودش هم در مصاحبه این مساله را تایید کرده و در این باره به تسنیم گفته است: «اتفاقی که افتاد به خاطر یک اختلاف شخصی و دلخوری بود که از مدت‌ها پیش از سرمربی مهرام به دل داشتم. او حرکت تحریک آمیزی انجام داد و من هم با او برخورد کردم. به هر حال من هم انسان هستم و صبرم حدی دارد. من سیلی زدن به ایشان را به هیچ وجه کتمان نمی‌کنم ولی این اتفاق بعد از بازی افتاد و ربطی به شخص دیگری نداشت.»

 

هاشمی: بهتر است شان بسکتبال حفظ شود

 

جالب اینکه مصطفی هاشمی، سرمربی مهرام که به نظر می رسد از حرکت عجیب مدیرعامل باشگاه حریف شوکه شده، واکنش تندی به ماجرا نداشته و سعی کرده فعلا از روی این مساله عبور کند. او در این باره به “ورزش سه” گفت: «از نظر من اتفاق خاصی رخ نداده و نمی خواهم درباره این مسائل حاشیه ای صحبت کنم. شان من و بسکتبال خیلی بالاتر از این حرف هاست و باید حفظ شود. باید هر اتفاق خوبی که در بسکتبال رخ می دهد را بزرگ کنیم، نه اینکه با بزرگ کردن مسائل حاشیه ای مردم را از این رشته دانشگاهی دور کنیم.»

 

وی در پاسخ به این سوال که قصد پیگیری این مساله را از کمیته انضباطی دارد یا خیر، افزود: «من تنها به بسکتبال و اتفاقات داخل زمین فکر می کنم. دوست ندارم وقتی تیمم برنده شده، وارد حاشیه شوم. اجازه بدهید در این باره صحبت خاصی انجام ندهم. من کاری ندارم که دیگران چه می گویند و چه کاری انجام می دهند.»

 

به هر حال باید دید با توجه به تایید این برخورد فیزیکی از سوی مدیرعامل باشگاه پتروشیمی کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال چه برخوردی با این ماجرا خواهد داشت. البته فعلا فدراسیون با سرپرست اداره می شود و همه اتفاقات تحت تاثیر انتخابات فدراسیون است که قرار است ۲۳ دیماه انجام شود.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار بسکتبال
ارسال دیدگاه