خبرهای ویژه

» اخبار فوتبال » رونمایی از ۲۱ بازیکن حاضر در ریکاوری تیم ملی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۷

 کد خبر: 14061

همکاری حداکثری لیگ با کی‌روش

رونمایی از ۲۱ بازیکن حاضر در ریکاوری تیم ملی

کارلوس کی‌روش در نهایت موفق شد به برنامه مدنظرش برای ریکاوری بازیکنان در پایان بازی لیگ دست یابد.

 

به گزارش طرفداری، سرمربی تیم ملی در برنامه‌ای از فدراسیون خواسته بود تا با تعامل با باشگاه‌هایی که در تیم ملی سهمیه دارند، مقدمات حضور بازیکنان این تیم‌ها در پایان بازی‌های لیگ مهیا شود. برنامه‌ای که در ابتدا با مخالفت برخی سرمربیان لیگ برتری همچون برانکو و کرانچار مواجه شد و در نهایت اما از روز گذشته و در پایان بازی‌های هفته هجدهم نهایی شد.

 

ملی‌پوشان فولاد و سپاهان اولین بازیکنانی بودند که در اردوی ریکاوری تیم ملی حاضر شدند و در پایان بازی هفته هجدهم نیز دیگر بازیکنان تیم ملی از تیم‌های پرسپولیس، استقلال، سایپا، ذوب آهن در محل اردوی کوتاه مدت برای ریکاوری حاضر شدند.

 

بعد از اینکه حامد لک و احمد عبدالله زاده از فولاد خوزستان و سعید آقایی و علی کریمی از سپاهان بعد از بازی تیم‌های خود در لیگ به کمپ تیم ملی رفتند، امروز نیز ۱۷ بازیکن دیگر در این اردوی ریکاوری حاضر شدند.

 

سید حسین حسینی، مجید حسینی، امید نورافکن، امید ابراهیمی، وریا غفوری، پژمان منتظری و روزبه چشمی از استقلال در کنار علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی‌نیا، مهدی طارمی، محمد انصاری، جلال حسینی و وحید امیری از پرسپولیس بیشترین سهمیه اردوی ریکاوری را به خود اختصاص دادند.

 

رشید مظاهری و اکبر ایمانی از ذوب آهن اصفهان و مهدی ترابی و علی قلی‌زاده از سایپا دیگر نفراتی هستند که به اردوی تیم ملی فراخوانده شده‌اند تا اولین مرحله از برنامه ریکاوری تیم ملی برای بازیکنان ملی‌پوش را پشت سر بگذارند.

 

سیدجلال حسینی از این جمع به دلیل مصدومیت تحت مراقبت پزشکی قرار گرفته است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار فوتبال , تیم ملی
ارسال دیدگاه