خبرهای ویژه

» پرسپولیس » راه کمک مالی به پرسپولیس را تسهیل کنید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۴

 کد خبر: 12144

راه کمک مالی به پرسپولیس را تسهیل کنید

راه کمک مالی به پرسپولیس را تسهیل کنید باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با یکی از مهمترین چالش های خود در دوران فعالیت مواجه شده است. به گزارش “ورزش سه”،  باتوجه به اینکه پرسپولیسی ها با حکم سنگین پرونده مانوئل ژوزه مواجه خواهند شد این باشگاه نیاز به مبلغی در حدود ۷ میلیارد تومان دارد که […]

راه کمک مالی به پرسپولیس را تسهیل کنید

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با یکی از مهمترین چالش های خود در دوران فعالیت مواجه شده است.


به گزارش “ورزش سه”،  باتوجه به اینکه پرسپولیسی ها با حکم سنگین پرونده مانوئل ژوزه مواجه خواهند شد این باشگاه نیاز به مبلغی در حدود ۷ میلیارد تومان دارد که باید به سرعت به ارز تبدیل شده و به حساب اعلام شده از سوی ژوزه واریز شود.

مانوئل ژوزه که در دوران مدیریت محمد رویانیان به پرسپولیس آمد و نیم فصلی ناموفق را در جمع سرخپوشان گذراند با تصمیم عجیب رویانیان که او را با مبلغی گزاف استخدام کرده بود، از ایران رفت تا طلب قرارداد دو ساله خود را تا سنت آخر از پرسپولیس وصول کند. این در حالی بود که رویانیان در آن روزها ادعا می کرد ژوزه باید به پرسپولیس خسارت بدهد!

در حال حاضر و باتوجه به منع قانونی وزارت ورزش از پرداخت کمک به باشگاه پرسپولیس که تحت تملک این وزارتخانه قرار دارد، چشم امید مدیران این باشگاه به یاری طرفداران پرشمار پرسپولیس در سراسر ایران است تا آنها بتوانند با اهدای مبلغی هرچند کم این هزینه را تامین کنند.

در حال حاضر یک شماره حساب برای کمک هواداران اعلام شده که به طرق مختلف می شود آن را شارژ کرد اما چه بهتر که مدیران پرسپولیس به دنبال راهی برای تسهیل اهدای کمک از سوی هواداران باشند چراکه پروسه مراجعه به بانک وقت گیر است و افراد را از مشارکت منصرف می کند.

باتوجه به اینکه حکم فیفا در مورد ژوزه قطعی است، توان عمده باشگاه باید مصروف به این امر مهم بشود تا باشگاه به دوراز صدمات احتمالی رقابت ها را ادامه دهد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : پرسپولیس
ارسال دیدگاه