خبرهای ویژه

» اخبار فوتبال » ذوب آهن حسینی شبیه ذوب آهن گل محمدی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۲

 کد خبر: 11968

ذوب آهن حسینی شبیه ذوب آهن گل محمدی

به گزارش “ورزش سه”، سال گذشته تیم ذوب آهن با بنیادکار در یک گروه قرار داشت و در دو دیدار رفت و برگشت به سرمربیگری یحیی گل محمدی موفق به شکست نماینده ازبکستان شد. نگاهی به ترکیب تیم ذوب آهن در دیدارهای اخیر نشان می دهد که سبزپوشان تغییر چندانی را در ترکیب اصلی خود […]

به گزارش “ورزش سه”، سال گذشته تیم ذوب آهن با بنیادکار در یک گروه قرار داشت و در دو دیدار رفت و برگشت به سرمربیگری یحیی گل محمدی موفق به شکست نماینده ازبکستان شد.

نگاهی به ترکیب تیم ذوب آهن در دیدارهای اخیر نشان می دهد که سبزپوشان تغییر چندانی را در ترکیب اصلی خود نمی بینند.

سبزپوشان اصفهانی در دیدار برگشت سال گذشته از دور مقدماتی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با ترکیب محمدرشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، ولید اسماعیل، علی حمام، دانیال اسماعیلی‌فر، قاسم حدادی‌فر، احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور، مهدی رجب‌زاده و کاوه رضایی در ورزشگاه فولادشهر به مصاف حریف ازبک رفتند. در آن مسابقه دانیال اسماعیلی‌فر، وحید محمدزاده، مهدی رجب‌زاده، مرتضی تبریزی و کاوه رضایی برای ذوب‌آهن گلزنی کردند که به غیر از نفر آخر که از تیم اصفهانی جدا شده است چهار بازیکن دیگر این شانس را دارند تا تجربه گلزنی به بنیادکار در ورزشگاه فولادشهر را پس از یک سال دوباره تکرار کنند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار فوتبال , ذوب آهن
ارسال دیدگاه