خبرهای ویژه

» اخبار فوتبال » حضور رویانیان در هیأت مدیره مثبت است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۶

 کد خبر: 12066

حضور رویانیان در هیأت مدیره مثبت است

مدیر رسانه‌ای باشگاه سیاه‌جامگان درباره حضور «محمد رویانیان» در هیات مدیره این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.   به گزارش روابط‌عمومی باشگاه سیاه‌جامگان؛ «مسعود حکم‌آبادی» گفت: آقای رویانیان از سال گذشته عضو هیأت مدیره ما بوده و انفصالی در رابطه ایشان با باشگاه رخ نداده که حالا برگشتی باشد. وی با اشاره به جوسازی رسانه‌های درباره حضور […]

مدیر رسانه‌ای باشگاه سیاه‌جامگان درباره حضور «محمد رویانیان» در هیات مدیره این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.

 

به گزارش روابط‌عمومی باشگاه سیاه‌جامگان؛ «مسعود حکم‌آبادی» گفت: آقای رویانیان از سال گذشته عضو هیأت مدیره ما بوده و انفصالی در رابطه ایشان با باشگاه رخ نداده که حالا برگشتی باشد.

وی با اشاره به جوسازی رسانه‌های درباره حضور رویانیان گفت: از بدو تاسیس باشگاه گفته‌ایم دست هرکسی که بنای کمک داشته باشد را می‌فشاریم. یکی مثل سردار رویانیان با نیت خیر وارد قضیه شده و کمک می‌کند و برخی هم نه‌تنها از این قاعده مستثنی هستند که سنگ‌اندازی هم می‌کنند.

مدیر رسانه‌ای سیاه‌جامگان ادامه داد: به زودی سایر اعضای هیات مدیره تیم هم معرفی خواهند شد، همچنان مشتاق حضور افراد موثر و توانمند در مجموعه مدیریتی باشگاه هستیم و امیدواریم دست به دست یکدیگر سال خوبی برای فوتبال استان رقم بزنیم.

حکم‌آبادی با بیان اینکه حضور رویانیان در هیأت‌مدیره یک اتفاق مثبت است، افزود: سابقه مدیریتی ایشان در دوران خوب پرسپولیس و مدیریت ایشان در مباحث کلان کشور می‌تواند کمک به‌سزایی به پیشبرد اهداف سیاه‌جامگان داشته باشد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار فوتبال , سیاه جامگان
ارسال دیدگاه